Loading...
Apie mus 2017-05-29T03:03:27+00:00

„Pastopoly“ istorija gimė iš lietuvių meilės saulėtai Italijai ir italo Sergio troškimo atvežti dalelę šios gurmaniškos šalies į Lietuvą. pastopoly įkūrėjas, Sergio, save apibūdina taip – Cuoco per passione – virėjas iš aistros. Nors jo tikroji profesija – advokatas, jis su malonumu iškeičia teisininko togą į virėjo prijuostę. Meilė virtuvei bei tikros itališkos tradicijos buvo perduotos iš kartos į kartą dar saulėtoje Sicilijoje, iš kur yra kilęs jis ir jo šeima.

„Pastopoly“ istoriją rašyti pradėjome gamindami šviežius makaronus, kurie greit tapo išskirtiniu „Pastopoly“ produktu. Mūsų šviežutėliams makaronams ypatingą skonį suteikia Italijoje pagaminti semola (stambiai maltų kietagrūdžių kviečių) miltai, o gaminame juos naudodami tik aukščiausios kokybės bronzines formas, dėl kurių grublėtas makaronų paviršius geriau sugeria padažus. „Pastopoly“ švieži makaronai gaminami be kiaušinių, todėl puikiai tinka ir patiems mažiausiems valgytojams, ir turintiems alergiją ar veganams! Italijoje be kiaušinių makaronai gaminami tik su nerafinuotais kieto grūdo miltais, kurie yra kvapnūs ir labai maistingi. Vos atidarę pakelį, pajusite auksinių kviečių aromatą, kuris jus nukels į saulėtą Italiją. O trumpas makaronų virimo laikas pradžiugins visus skubančius ir padės paruošti ne tik greitus, bet ir skanius bei pilnavertiškus patiekalus. Šiandien ne vienas pasakys, kad be šių šviežių makaronų nebeįsivaizduoja savo raciono, juos valgyti įpratinome net ir tuos, kurie anksčiau makaronų net nemėgo.

„Pastopoly“ keliu vingiuoja ir stilingas Piaggio – maisto ant ratų vagonėlis, ragautojų gomurius kutenantis itališkais skoniais ir ne vien makaronų patiekalais. Mūsų vagonėlį vasarą galite sutikti Vilniaus gatvėse, taip pat mielai atvyksime pas jus ir pamaitinsime išalkusius šventės ar vakarėlio svečius.

O šiandien jau galime pakviesti į savo naujus namus, kuriuose yra ir šviežių makaronų ir prie jų tinkančių priedų – padažų, aliejaus, sūrių. Taip pat turime savo miltų liniją, juos mums sumala dviejų šimtų metų tradicijas puoselėjantis malūnas Italijoje. Pas mus užsukę galite paragauti dienos patiekalų, taip pat įsigyti „Pastopoly“ dėžutę su ingredientais ir instrukcija patiekalo gamybai namuose. Čia mes kruopščiai atrenkame autentiškus produktus, rūpinamės kiekviena paruošimo detale, kad jus pasiektų aukščiausia kokybė drauge su mūsų namų šiluma.

 

Itališkas maistas yra paprastas, neįmantrus, tačiau nenuginčijamai tai viena skaniausių pasaulio virtuvių. Tobulumas slypi paprastume, kokybiškuose ir išskirtiniuose ingredientuose, kurių italai naudoja nedaug – tiek, kiek reikia. Viskas yra skaniau, kai prie stalo sėdame ne vieni, o su šeima ar linksma kompanija, kai valgis yra ne tik kasdienis mūsų variklis, bet ir dalinimosi džiaugsmas. Dalinkimės emocijomis, meile, šiluma! Buon appetito!